flickr linkedin
Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal Sorumluluk

Üç Büyük Amacımız

Sağlıklı Yaşama Katkı Sağlıyoruz

Müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarımıza daha sağlıklı yaşamaları konusunda yardımcı olabileceğimize inanıyoruz. Tüketicilerin gıda ürünlerini temin ettiği Türkiye genelindeki mağazalarımız ve tüketici davranışları konusundaki bilgimiz bir araya geldiğinde, sağlıklı yaşama katkı sağlamak konusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ile İyi Yaşam Programı:

Programın amacı TEGV’e devam eden ilköğretim çağı çocuklarının özfarkındalık- özyönetim, sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite yoluyla iyi yaşam becerileri edinmelerini sağlamak, böylece yaşam kalitelerine olumlu katkıda bulunmak.

Program ve etkinlikler, alanında uzman kişisel gelişim, sağlık ve beslenme eğitimcileri tarafından geliştirildi ve özel eğitim almış gönüllüler aracılığıyla 3 yılda 160 bin çocuğa ulaştı.

 

Aile Kulüpleri Aktif Yaşam Etkinlikleri

Aile Kulüpleri’mizde düzenlediğimiz pilates, step-aerobik, muay thai gibi bedensel harekete dayalı ücretsiz aktif yaşam kurslarımızla spor yapmayı eğlenceli ve ulaşılabilir kılarken, doğru beslenme seminerlerimiz ve sağlıklı tarifler içeren uygulamalı mutfak atölyelerimizle müşterilerimizin daha bilinçli beslenmelerinde yol gösterici olduk.